Didi Rafting ve Konaklama Merkezi
Günlük hayatın stresinden kurtarmak, sizlere keyifli vakit geçirtmek ve doğa sporlarını en profesyonel şekilde yaptırmak amacı ile Didi Rafting ile karşınızdayız.
REZERVASYON YAP

Uzun Parkur

Anasayfa » Uzun Parkur

Tura katılmak için geldiğinizde, bir çay ikram ederek parkur ve program ile ilgili kısaca bilgilendirme yapılır. Çayımızı yudumladıktan sonra, hemen alanımızda bulunan giyinme kabinlerimizde üzerinize giyeceğiniz şort veya mayo ve uygun kıyafetler giyinilerek hazırlık yapılır. Görevlimizce verilen can yeleği, kask ve ayakkabı, kürek vs. hazırlık tamamlandıktan sonra sözleşme kuralları içeren, evrak imzalanır ve ödemeler yapılır. Hemen bulunduğumuz noktada bulunan alanda, görsel bilgilendirme (info) verilir. Bilgilendirmenin içeriği; bota biniş şekli, kürek tutuş, sporcu uyumu, yönlendirme, acil durumlar şeklinde oluşur.

Genel Olarak çok rağbet gören uzun parkur, ortalama 7 kilometre  uzunluğundadır. Birçoğumuz parkur uzunluğunu avantaj olarak görse de önemli olan eğlenceli ve bol rapitli olmasıdır. Bu anlamda bu parkurun eğlenceli, hem de uzun olması ayrı bir değer katmaktadır. Suyun durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte, genelde rafting tesissimizin önünden start verilir. Ortalama 1 saat gibi zaman ortalaması olan bu parkurun sırasıyla Akdere, Yamaç dere, Şen yamaç Eteklerine doğru ilerler. Asilsan silah fabrikası önündeki çıkış noktasında parkurumuz son bulur. Tekrardan servis araçlarımızla başladığımız noktaya geri dönülür. Giyinme ve hazırlık sonrası  fotoğraf ekibimizin parkur boyunca çektiği o güzide fotoğraflar slayt olarak size sunulur.

Fotoğraflarımızı isteğe bağlı olarak kart veya CD olarak satın alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın