Didi Rafting ve Konaklama Merkezi
Günlük hayatın stresinden kurtarmak, sizlere keyifli vakit geçirtmek ve doğa sporlarını en profesyonel şekilde yaptırmak amacı ile Didi Rafting ile karşınızdayız.
REZERVASYON YAP

Tanıtım Videosu

Anasayfa » Tanıtım Videosu

11 yıllık deneyimin ardından 10 Mayıs 2011 tarihinde kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana akarsu sporlarında ülkemizin parlayan yıldızı olmuştur. Rize Ardeşen fırtına deresin‘de faaliyetlerini sürdüren firmamız profesyonelliği ve kaliteyi ön planda tutmakta; en güvenli rafting turlarını gerçekleştirmektedir.

Didi rafting ülkemizin sahip olduğu doğal güzellikleri sizlerle buluşturmak, sizleri günlük hayatın stresinden kurtarmak ve doğa sporlarını en profesyonel şekilde yaptırtmak amacı ile kurulmuştur. Didi rafting; günümüz ve geleceğin ideal doğa sporları rehberlerinin yetiştirilmesinde öncü olmak, ulusal ve uluslararası arenada başarı sağlayacak zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı sporcular yetiştirmek ve uluslararası standartlarda rafting hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Didi rafting; özel şirketler, eğitim kurumları, turizm seyahat acenteleri için özel olarak hazırladığı unutulmaz doğa aktiviteleriyle sektörünün lider kuruluşlarındandır. Profesyonellik ve güvenliği ön planda tutan Türkiye’nin en başarılı ekibine sahip body rafting; aynı zamanda Türkiye’deki uluslararası rafting Federasyonu’ndan onaylı nehir rehberliği belgesine sahip 2 şirketten biri, tek tur liderliği belgesi olan kuruluştur.

Kullandığı malzemeler bakımından palm, aqua design, carlisle, wild water gibi akarsu sporlarında dünyanın en kaliteli ekipmanlarını kullanarak türkiye standartlarının üstünde, uluslararası standartlarda hizmet sunan öncü kuruluşlardandır.

Body rafting olarak siz değerli doğaseverlerimize hizmet vermekten büyük onur duyacağımızı hatırlatır, sizler için itina ile hazırladığımız tur ve eğitim programlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Call Now ButtonHemen Arayın