Didi Rafting ve Konaklama Merkezi
Günlük hayatın stresinden kurtarmak, sizlere keyifli vakit geçirtmek ve doğa sporlarını en profesyonel şekilde yaptırmak amacı ile Didi Rafting ile karşınızdayız.
REZERVASYON YAP

Orta Parkur

Anasayfa » Orta Parkur

Tura katılmak için geldiğinizde, bir çay ikram ederek parkur ve program ile ilgili kısaca bilgilendirme yapılır. Çayımızı yudumladıktan sonra, hemen alanımızda bulunan giyinme kabinlerimizde üzerinize giyeceğiniz şort veya mayo ve uygun kıyafetler giyinilerek hazırlık yapılır.

Görevlimizce verilen can yeleği, kask ve ayakkabı, kürek vs. hazırlık tamamlandıktan sonra sözleşme kuralları içeren, evrak imzalanır ve ödemeler yapılır. Hemen bulunduğumuz noktada bulunan alanda, görsel bilgilendirme (info) verilir. Bilgilendirmenin içeriği; bota biniş şekli, kürek tutuş, sporcu uyumu, yönlendirme, acil durumlar şeklinde oluşur. hemen bulunduğumuz rafting tesisimizin önünden hareket edilir. Başlangıçtan beri eğlenceli bir parkurdan geçişi olan orta parkur zorluğu 2-3 derecedir. Hava şartlarına göre, zorluluk derecesi değişiklik göstermekle  birlikte, 2-3 bazen 4 şeklinde olmaktadır. Parkurumuzun akışı, finiş noktası olan Yamaç dere köyü eteklerinde  son bulur. Servis araçlarımızla başlamış bulunduğumuz DidiRafting tesislerine dönüş yapılır.  Sizler giyiminizi tamamlayana kadar, fotoğraf ekibimizin parkur boyunca çektiği o güzide fotoğraflar slayt olarak size sunulur.

Fotoğraflarımızı isteğe bağlı olarak kart veya CD olarak satın alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın