Didi Rafting ve Konaklama Merkezi
Günlük hayatın stresinden kurtarmak, sizlere keyifli vakit geçirtmek ve doğa sporlarını en profesyonel şekilde yaptırmak amacı ile Didi Rafting ile karşınızdayız.
REZERVASYON YAP

Kısa Parkur

Anasayfa » Kısa Parkur

Tura katılmak için geldiğinizde, bir çay ikram ederek parkur ve program ile ilgili kısaca bilgilendirme yapılır. Çayımızı yudumladıktan sonra, hemen alanımızda bulunan giyinme kabinlerimizde üzerinize giyeceğiniz şort veya mayo ve uygun kıyafetler giyinilerek hazırlık yapılır. Görevlimizce verilen can yeleği, kask ve ayakkabı, kürek vs. hazırlık tamamlandıktan sonra sözleşme kuralları içeren, evrak imzalanır ve ödemeler yapılır. Hemen bulunduğumuz noktada bulunan alanda, görsel bilgilendirme (info) verilir. Bilgilendirmenin içeriği; bota biniş şekli, kürek tutuş, sporcu uyumu, yönlendirme, acil durumlar şeklinde oluşur. ortalama rafting iniş süremizin 30 dk. Olan parkurumuza başlamak için servis araçlarımızla start olan Şen yamaç köyü köprüsüne varıyoruz.

Zorluk derecesi 1-2 olan parkurumuz, Yamaç dere köyü eteklerine doğru son bulur. Eğlencesi iyi olan parkur, genelde vakti kısıtlı olanlar tarafından tercih edilir. Parkur sonunda isteyen yoluna oradan devam edebilir. İsteyen servis araçlarımızla birlikte tesisimize dönüp, giyinme v.s. tamamlar fotoğraf ekibimizin parkur boyunca çektiği o güzide fotoğraflar slayt olarak size sunar. Fotoğraflarımızı isteğe bağlı olarak kart veya CD olarak satın alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın